P L U S A B I T   Fórumok – v1.21.20
 [Re: Hír] 3dfx: a 3Dinoszauruszokat lelövik, ugye? 2000/12/16 03:01  [#0] 

keopsz

Lehetne sokat és soká ragozni, de nem tesszük. Legyen elég annyi, hogy az nVIDIA ráunt a 3dfx dolgaira, és megkínálta a részvényeseket 70 millió USD-vel. És mert a részvényes az hiába 3dfx részvényes, csak részvényes marad, a 3dfx eladta a lelkét, ha volt még neki egyáltalán, de szerintünk igen, illetve megvették. Ez persze nem ugyanaz. Csak a vége. Mert vége. A részleteket most csak azért nem, mert nem boncoljuk fel a klinikai halál állapotában leledző kedvencünket, teszik ezt úgyis sokan, neveket most mégsem.

Scott Sellers (CEO of 3dfx) szavait olvasva ugyan cseppet elérzékenyült a stáb, úgy kollektíve, egy percet némafelálltunk, aztán én rituálisan feláldoztam egy GeForce2 GTS-t, hátha ér valamit. Nanáhogynem.

Még épp jókor amúgy, így kerek ez a század. Kerekbe töri megannyi nVIDIA-s T&L engine.

Jó vadászatot az uraknak, a többiek akár jöhetnek is velem, vár a Sherwood forest! (Robin a hód)

 
  Parciválasza üzenetére 2000/12/16 11:07  [#1] 


Parci of PLUSABIT

Meg fogok bukni a hétfői vizsgámon, lelkem romokban hever. Ezentúl tényleg csak nVIDIA? Nanemá'! Megyek, eladom a lakást, és veszek egy Voodoo5-6000-est, utolsó lehelletemmel :-(((((.

MAthlon/Forums/PLUSABIT 4EVER!

Előzmény: Utózmány:

  Gergokeválasza üzenetére 2000/12/16 22:12  [#2] 


Újonc

én sem nagyon tértem magamhoz még a hír olvasása után... nagyon rossz hír ez, nem is csak azért mert szeretem a 3dfx-et és nem is csak azért, mert ők indították el a 3D forradalmat, hanem azért mert pont mi vásárlók veszítjük a legtöbbet ezzel... :(( lesz itt a VGA-k terén is egy Intel vagy Microsoft szintű cég... az ATI nem túl nagy falat innen már, hogy a Kyro-t és a Matrox-ot ne is említsem... low endnek és chipsetbe integráltnak marad a Sis és a Via-S3... de ők nem piac az nvidiának, bár ez sem biztos, hiszen készülnek a 3dChipzilla alaplapi chipset-jei... :(( ne legyen igazam és egy év múlva még rengeteg chipgyártó legyen ezen a téren is... borítékoljuk a kérdést és egy év múlva nézzünk majd vissza!

Üdv, Gergoke

Előzmény: Utózmány: Parci – 2000/12/17 19:08

  Parciválasza Gergoke üzenetére 2000/12/17 19:08  [#3] 


Parci of PLUSABIT

Rohadt életbe! Azt hittem, hogy másnapra jobb lesz, de ez egyre rosszabb :-(. Nem hiszem el, hogy szerencsétlen 3dfx nem kapott még egy esélyt. Egyetlenegy rossz döntést hoztak, és ebbe meg kellett halniuk! Hihetetlen :-((((((.

Utááálom a kapitalizmust :-(((.

MAthlon/Forums/PLUSABIT 4EVER!

Előzmény: Gergoke – 2000/12/16 22:12 Utózmány:

Copyright ©, 2000 by Balog Márton és Szőts Dávid. Minden jog fenntartva!